Asortimentas

Jau daugiau kaip 20 metų savo Klientams siūlome stilingą ir kokybišką produkciją patraukliomis kainomis.

Mūsų asortimentas – tai gerai žinomų gamintojų  laikrodžiai, barometrai, baldai bei interjero detalės, iš Šveicarijos, Italijos, JAV, Japonijos, Vokietijos bei Prancūzijos.

Maloniai kviečiame ne tik apsilankyti laikrodžių salone “Žvejonė”  ir apžiūrėti mūsų siūlomą asortimentą vietoje, bet ir susipažinti su visu asortimentu, kurį siūlo mūsų atstovaujami gamintojai.

Prašome pasinaudoti žemiau pateiktomis nuorodomis perėjimui į gamintojų oficialius tinklalapius.

Dėl patikusių prekių prašome su mumis susisiekti. Pateiksime ne tik išsamesnį aprašymą, bet ir kainą bei pristatymo terminą.

tissot
Šveicariški rankiniai laikrodžiai.
Klasikiniai bei sportiniai modeliai.
Jam ir Jai.
grovana-logo
Šveicariški rankiniai laikrodžiai.
Klasikiniai ir madingi modeliai.
Jam ir Jai.
cccandino
Šveicariški rankiniai laikrodžiai.
Klasikiniai ir madingi modeliai.
Jam ir Jai.
Michel_Herbelin_logo
Prancūziški rankiniai laikrodžiai.
Elegantiški modeliai Jai.
Klasikiniai modeliai Jam.
howard-miller-logo
Išskirtinio stiliaus ir kokybės  klasikiniai didieji pastatomi, pakabinami, židininiai laikrodžiai. Taip pat komodos, barai, vyninės, baro kėdės.
Amerikiečių gamybos.
logo_lowell
Garsių dizainerių bei virtuoziškų meistrų kūriniai.”Lowell” laikrodis paveikslas – prabangi interjero detalė. Subtilūs ir ekstravagantiški tapybos elementai. Sukurta ir pagaminta Italijoje. 
 
 
parabngia dovana ficher barometrai
Vokiečių gamybos barometrai “Fischer” gerai žinomi nuo 1950 metų dėl savo tikslumo bei solidaus dizaino. Barometrai visais laikais laikomi solidžiomis ir prestižinėmis dovanomis.
japoniski laikordizia meno kuriniai mado
Subtilaus dizaino vertintojams – paveikslą ar meno elementą primenantys “MADO” pakabinami laikrodžiai. Sukurti Japonijos dizainerių ir meistrų.
 
hermle
Beveik 100 metų istoriją turinti “Hermle”  – tai Vokietijoje gaminami patikimi ir visada aktualaus dizaino staliniai, sieniniai bei židininiai laikrodžiai.